O nas

WARSZTAT SAMOCHODOWY ZĄBKI

od 1995

Przez blisko ćwierć wieku zaufało nam tak wielu klientów ponieważ spośród innych warsztatów wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta, uczciwość, fachowość oraz kreatywność. Większość zleconych nam napraw realizujemy w ciągu jednego dnia roboczego, przy jednoczesnym wysokim standardzie wykonanych napraw. Mechanika to przede wszystkim nasza pasja, a do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie.

Dzięki wyposażeniu w najlepsze narzędzia możemy zdiagnozować nawet takie usterki, które innym umknęły.

Korzystamy z wielu hurtowni motoryzacyjnych, dzięki czemu części docierają do nas szybciej i w najkorzystniejszych cenach

Jeżeli mają Państwo pytania odnośnie szczegółowej oferty, wyceny lub rabatów prosimy o kontakt.

Zapewniamy ekspercką i uczciwą obsługę już od 24 lat

Nasza historia

Firma CCMoto (dawniej Citro-Car) powstała w 1995 roku. Przez cały okres działalności związana jest z motoryzacją

Nasza oferta

Kompleksowa obsługa i pełen zakres usług:

Badania techniczne pojazdów do 3,5t dopuszczalnej masy całkowitej

Obsługa, konserwacja i naprawa pojazdów mechanicznych

Mycie pojazdów – bezdotykowa myjnia samochodowa

Sprzedaż części zamiennych do pojazdów

Nasi klienci o nas

Syn oddaje wszystkie samochody tutaj mój również i zawsze jest wszystko solidnie i dobrze zrobione. Bez owijania w bawełnę mówią co zrobią i za ile. Podejmują się tylko tego co naprawdę zrobią i za to ich polecam. Nigdy nas nie zawiedli.

Bardzo polecam dostałem kontakt od Pana sprzedawcy w sklepie komputerowym, aby podjechać i podjechałem. Teraz już więcej nie zmenie wartatu, gdyż naprawdę dobrze robią i mówią wszystko co i jak. Za to cenię tych ludzi i będę polecał dalej. Dziękuję za wyleczenie Forda.

Polecamy za miła obsługę fachowe podejście i ogólnie naszym zdaniem wszystko robione jest jak trzeba, super.

Przegląd techniczny samochodu zrobisz tu bez problemu!

Solidnie i sympatycznie. Kontrola pojazdu że wskazówkami co do dalszej eksploatacji. Korzystam od lat.

Serwis obok stacja diagnostyczna szeroka gama oferowanych usług przystępne ceny korzystam od wielu lat Jestem zadowolony

Warsztat jest świetny, wszystko zrobią na czas, a jak czegoś nie zrobią to przyznają, a nie robią jak głupi na siłę. Za uczciwość, kompetencje i sprawdzenie polecam ich każdemu kogo znam. Myjnia obok pozwala odświeżyć samochód. Dzięki dużej ilości miejsc po umyciu samochodu można stanąć wytrzeć go i ewnetualnie nałożyć preparat. Nie każda myjnia to oferuje. Polecam.

Polecam serdecznie. Naprawiam tutaj wszystkie auta atmosfera jest bardzo miła A mechanicy doskonale rozwiazuja problemy. Oczywiście czasami dłużej trzeba zostawić samochód ale jest pewność, że zostanie on zrobiony raz A dobrze A nie miliard razy po trochu jak u innych. Dlatego niesamowicie polecam komu tylko mogę. Wcześniej latalem od serwisu do serwisu każdy miał inna receptę. A tutaj jedna i właściwa.

Super obsługa super warsztat polecam bardzo serdecznie

Polecam znakomity serwis. jeden z lepszych jakie kiedykolwiek poznalem

Bardzo fajny serwis jeden z najlepszych w okolicach warszawy. Dodatkowo fajnie że obok jest myjna dość tania i dłużo płynu daje. Bardzo polecam cały kompleks.

Myjna super, działa szybko sprawnie i usuwa brud. Ogromnym plusem jest duży parking gdzie można sobie dopieścić auto własnymi kosmetykami. Z serwisu zaś korzystałem kilka razy i bardzo polecam. Panowie dzwonią, gdy zobaczą coś co ich zaniepokoi. Wtedy możemy wykonać ową rzecz lub nie. Dobrze, gdyż wolę jeździć bezpiecznym autem, a nie trumną. Polecam bardzo serdecznie i myjnie i warsztat.